Končí podpora Windows XP, nabízíme řešení.

 

Ovšem přechod na vyšší verzi systému není bez problémů a obnáší přeinstalování celého počítače. Přejít můžete na Windows 7 nebo Windows 8. Z naší zkušenosti doporučujeme přechod na Windows 7. Pro pořízení Windows 7 je ovšem omezená doba, protože Microsoft chce na podzim 2014 ukončit prodej Windows 7. Nabízíme pořízení a přeinstalování počítače na novou verzi Windows. Přechod můžeme řešit různými způsoby :

- zazálohováním dat, smazání starých Windows, čistou instalací nových windows a přenosem zazálohovaných dat do nových windows. V rámci této volby je nutno na nové instalaci znovu instalovat programy z původních Windows, což předpokládá, že máte k nim instalační CD/DVD.

- kompletním smazání pevného disku s Windows XP a čistá instalace nových Windows bez instalace dlších programů

- dalším řešením je nákup nového PC s novým systémem

Cena přechodu se řeší podle konkrétní situace vybrané zákazníkem. Vždy je potřeba pořídit nový operační systém, jeho cena se ale odvíjí od zvolené verze a od způsobu licencování. Doba, která bude potřeba k přeinstalování PC se může lišit podle požadavku, co vše se má přenášet. Navíc ještě může přibýt potřeba stávající počítač přizpůsobit požadavkům nového systému ( např. zvětšit operační paměť, velikost pevného disku, ... ). Na začátku se vždy provede analýza hardware a požadavků zákazníka a podle toho se dohodnou požadované činnosti.

 

 

Novinky

239962
DnesDnes9
Vaše IP : 54.81.195.140

Štítky