Informace o firmě

Naše firma OMEGA s.r.o. působí na trhu od roku 1992. Zabýváme se především vývojem a prodejem vlastního software. Nejprve jsme tvořili ekonomický software a od roku 1993 se cíleně zaměřujeme na obchodní, restaurační a hotelové systémy. V této oblasti využíváme vybudovanou dealerskou síť po celé České republice. Vlastní programové systémy jsou šířeny pod obchodními jmény SHOPTRONIC, RESTRONIC, POKLTRONIC a HOTEL.

Naším stěžejním systém je SHOPTRONIC, což je skladový systém pro obchody a velkoobchody.  Díky napojení na velkoobchody s autodíly, které postupně přerostlo až v outsoursing skladového software pro firmy, se jedná o široce variabilní systém, který lze nakombinovat podle potřeb uživatele. Pro velkoobchodní instalace může dodávaný systém obsahovat instalace na centrále  a pobočkách, včetně on-line internetového obchodu, elektronického katalogu a komunikace s externímy systémy.

Systémy RESTRONIC a POKLTRONIC jsou vhodné pro řízení restauračních provozů.

Naše programy komunikují také se systémovými registračními pokladnami SHARP, CASIO, SERD, EURO, OPTIMA, UNITRON, SENCOR a mnoha dalšími periferními zařízeními.
 
Současně vedle programátorskýchprací jsme schopni i poskytovat služby spojené s IT včetně správy software a hardware.

 

Novinky

239962
DnesDnes9
Vaše IP : 54.81.195.140

Štítky