Oprava vadné aktualizace Windows.

Microsoft v rámci automatických aktualizací v červnu 2012 vydal aktualizaci KB2707511 , která po nainstalování způsobuje padání DOS programů ( Ekonom, Faktur, Ucet, Renet , Venet .... ). Řešením je odinstalování této aktualizace a zakázání její opětovné aktualizace.

Doporučený postup :

- ve Start - Ovládací panely - Automatické aktualizace - zakažte automatické aktualizace

- ve Start - Ovládací panely - Přidat nebo odebrat programy - zaškrtněte Zobrazit aktualizace a následně odinstalujte Aktualizace zabezpečení systému Windows KB2707511

- restartujte počítač

- Start - Všechny programy - Windows update - Vlastní

- zobrazí se dostupné aktualizace a mezi nimi bude opět odinstalovaná problémová aktualizace KB2707511 , odškrtněte, že jí chcete instalovat a zaškrtněte příště nenabízet

- Start - Ovládací panely - Automatické aktualizace - povolte automatické aktualizace

Tím je provedeno odinstalování problémové aktualizace a již by se neměla znovu automaticky nainstalovat. Programy zas budou fungovat jako dříve.

 

Padání DOS programů

Po aktualizaci Windows v červnu 2012 padají DOS programy. Problém způsobuje aktualizace zabezpečení systému Windows KB2707511. Problém se vyřeší odinstalováním této aktualizace a zakázání opětovné instalizace této aktualizace. Postup opravy je popsán v sekci podpora.

Novinky

239963
DnesDnes10
Vaše IP : 54.81.195.140

Štítky