Redakční systém Joomla.

Již v základní instalaci máte plně funkční web, který můžete podle potřeb následně rozvíjet. Velkou výhodou je, že i když neumíte programovat, lze jednoduchým způsobem rozšiřovat funkcionalitu webu. Vše funguje na principu komponent, kterými si požadovanou funkčnost doplníte. Existuje velké množství komponet, např. fotogalerie, diskuzní fóra, chaty, internetové obchody, editory článků, a mnoho dalších, v podstatě na co si vzpomenete. Velká část doplňků je taktéž zdarma, ale existuje i množství placených doplňků od firem zabývajících se danou problematikou.   

Důležitý je i vzhled webu. Vzhled se řeší šablonami vzhledu. V základní instalaci je nekolik šablon již obsaženo. Protože ale každý chce mít svůj osobitý web, existuje několik dalších možností, jak vzhled upravit. Je možno sehnat buď množství volně šířitelných šablon nebo zakoupit již hotovou šablonu od některého grafického studia, které se výrobou šablon pro redakční systém Joomla zabývá. V poslední řadě je pak možnost si nechat od grafika vyrobit šablonu vzhledu na míru. Jak můžou vypadat výsledné weby založené na redakčním systému Joomla se můžete např. podívat na následujících odkazech :

RocketTheme

Gavick

Protože máme zkušenosti s tvorbou webů založených na redakčním systému Joomla, můžeme Vám pomoci s rozběhnutím vašeho vlastního webu založeného na této platformě a konzultacemi pomoci s jeho provozem.


Novinky

239962
DnesDnes9
Vaše IP : 54.81.195.140

Štítky